FOTOGRAFIA

W swojej pracy kładę ogromny nacisk na jakość zdjęć. Każde zdjęcie jest indywidualnie obrabiane i retuszowane z uwzględnieniem właściwego odwzorowania kolorów a szczególnie zadbania o naturalny kolor sukni (by biała suknia nie miała niebiskawo-fioletowych zafarbów, co często jest widoczne na zdjęciach fotografów niedbających o jakość).

– PRZYGOTOWANIA (opcjonalnie bez dopłaty) 2 godziny przed ceremonią
(przygotowania mogą się również rozpoczynać wcześniej, np od wizyty u fryzjera)
ilość zdjęć na pendrive – 40-70

– CEREMONIA (w kościele lub USC)
– zdjęcia z przyjazdu do kościoła
– zdjęcia z całej ceremonii
– zdjęcia przy składaniu życzeń
– zdjęcie grupowe (jeśli warunki lokalizacji oraz pogoda pozwalają)
ilość zdjęć na pendrive – 60-100

– ZABAWA WESELNA (do oczepin włącznie)
ilość zdjęć na pendrive – 150-200

– ZDJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE Z GOŚĆMI
ilość zdjęć na pendrive – do wyczerpania potrzeb

– SESJA PLENEROWA
– innego dnia
– z dojazdem do 200 km (suma dojazdów na wesele i sesje)
– z przeznaczonym całym dniem
– do 4 lokalizacji
ilość zdjęć na pendrive – 40-60
Sesja plenerowa zazwyczaj odbywa się innego dnia i poświęcam na nią nawet cały dzień z dojazdami (sesja 4-5h).
Sesja odbywa się w miejscach i klimacie oczekiwanym przez Parę Młodą. Zawsze służę radą oraz pomocą w znalezieniu właściwego miejsca, pory dnia, itp.

– FOTOALBUM w rozmiarze 80×30 cm, oprawionego w ekoskórę/skórę (duży wybór kolorów) z okienkami na personalizację, kartami grubości 1 mm, zawierającego 80 zdjęć wybranych przez Parę Młodą. (to nie taka zwykła fotoksiążka z marketu z cienkimi kartkami i słabej jakości nadrukiem)

– GALERIA WWW zawierająca zdjęcia z uroczystości. Jest zabezpieczona loginem i hasłem i dostęp do niej ma Para Młoda oraz goście weselni.

– BILECIKI kartoniki w formie wizytówki z nadrukowanym indywidualnym loginem i hasłem do galerii www (internetowej). Para Młoda przekazuje je gościom, którzy mogą w dowolnym miejscu na świecie obejrzeć i pobrać zdjęcia z uroczystości.

– DRON ujęcia fotograficzne i filmowe z drona. Zdjęcia domu rodzinnego, kościoła, sali a także zdjęcia grupowe oraz artystyczne fotografie z sesji plenerowej.

TERMIN – pierwsze galerie są już gotowe w poniedziałek-środa po weselu. Wszystkie galerie są oddane najpóźniej 14 dni po sesji plenerowej.

Wszystkie zdjęcia z są poddane obróbce i szczegółowemu retuszowi oraz ozdobione efektami(biało-czarne, koloryzacja, itp.). Para Młoda na pendrive otrzymuje zdjęcia ozdobione efektami, ale również drugą wersję zdjęć bez efektów.
Wszystkie zdjęcia są w pełnej rozdzielczości nie mniejszej niż 3000 pikseli na dłuższym boku i nie posiadają żadnych zabezpieczeń przed powielaniem i swobodnym wykorzystywaniem przez Parę Młodą jako właścicieli zdjęć.

Cena – 4000 zł
Cena bez fotoalbumu – 3700 zł

 


FILM – wersja SHORT

– Reportaż filmowy trwający w przedziale 20-25 min nagrany przeze mnie będącego na Waszej uroczystości w charakterze fotografa “jakby przy okazji”.
– Teledysk 3-5 min
Sprzęt, którym dysponuję pozwala na wykonanie pełnowartościowych fotografii i nagrania filmu w jakości 4K przez jedną osobę.
Nie wszystkie momenty uda się zawrzeć na fotografiach i filmie jednocześnie, ale film będzie zgrabnie opowiadał historię Waszego Dnia.

Cena – 2000 zł (włącznie z fotografią – 6000 zł)

DODATKI
– Drugi fotograf i dodatkowe 100-200 zdjęć – 1000 zł
– Dodatkowy fotoalbum 20×60 cm np. dla rodziców – 300 zł
– fotografowanie przygotowań wcześniej niż 2 godziny przed ceremonią – 100 zł za każdą dodatkową godzinę.

Dojazd do 200 km (w obie strony na wesele i sesje plenerową) GRATIS, powyżej 200 km -opłata 0,70 pln za kilometr. W przypadku dojazdu na wesele powyżej 100 km (w jedną stronę) proszę o zorganizowanie noclegu.

Istnieje możliwość zmiany usługi wg indywidualnych potrzeb.