Stefan to prawdziwy czarodziej!!!  Zdjęcia przeplatają się z magią i sztuką. Jesteśmy zachwyceni jakością zdjęć jak i całą atmosferą jaką nam stworzyłeś w tym ważnym dla nas dniu (dzięki Tobie czuliśmy się wyluzowani i nie stresowaliśmy się aż tak bardzo). Naprawdę jesteśmy zaskoczeni ilością pracy i serca jakie włożyłeś w zaczarowanie nam naszych ślubnych wspomnień. Każdy kto ogląda zdjęcia razem z nami potwierdza pełen profesjonalizm. Za to wszystko chcielibyśmy Ci bardzo podziękować !!!!!!!! SERDECZNIE POLECAMY !!!

Wdzięczni Agnieszka i Jacek


Genialny, solidny i wart swojej ceny fotograf. Bardzo łatwo łapie kontakt z ludźmi co jest istotne podczas robienia zdjęć na weselach. Na weselu czy przygotowaniach jest ale jakby go nie było co jest bardzo dużą zaletą – wtapia się w otoczenie niczym kameleon ale jednocześnie wykonuje swoją pracę robiąc bardzo ładne i przede wszystkim PROfesjonalne zdjęcia. Sesja ze Stefanem to czysta przyjemność. Dużo zabawy, śmiechu oraz masa pomysłów. Potrafi słuchać czego oczekuje młoda para i stara się realizować ich wizję. Nie jest dla niego problemem robienie zdjęć na łódce czy w szczerym lesie, zawsze uśmiechnięty i pogodny. Polecam spotkać się ze Stefanem i porozmawiać. Myślę że tak jak my po spotkaniu z nim oraz innymi fotografami nie będziecie mieli wątpliwości co do wyboru fotografa.
Kasia i Tomek


Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwycić fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy i najwspanialszy dzień jakim jest Ślub także chcieliśmy mieć jak najpiękniejsza pamiątkę, wybór fotografa nie był trudny wystarczyło zobaczyć zdjęcia jakie robi Stefan i ile serca w nie wkłada, ile profesjonalizmu i ciężkiej pracy. Jego zdjęcia nas ujęły i nawet nie chcieliśmy oglądać prac innych fotografów;) i tym samym podjęliśmy najlepszą decyzje w naszym życiu. Dzisiaj oglądając zdjęcia możemy powrócić z radością do pięknych chwil TAMTEGO dnia, ponieważ mamy je uwiecznione w pięknym albumie. Z pełnym sumieniem polecam wszystkim tym którzy się jeszcze wahają. My na pewno jeszcze skorzystamy i to nie raz.

Jeszcze raz dziękujemy!!
Ewelina i Michał

Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali“. – Don McCullin

Współpraca ze Stefanem to prawdziwa przyjemność! Profesjonalnie podchodzi do swojej pasji.
Zawsze na wszystko przygotowany, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Poza tym jest bardzo sympatyczny i kontaktowy, co ułatwia współpracę. Jest otwarty na wszelkie propozycje, a jednocześnie sam przedstawia ciekawe pomysły.
Po prostu super, pełna swoboda, zdjęcia nie ustawiane, zupełnie naturalne. Uwiecznił wszystkie ważne momenty tego wspaniałego dnia, jakim był nasz ślub na pięknych, wyjątkowych zdjęciach. Dziękujemy za świetne zdjęcia bez konieczności pozowania z rozmarzonym wzrokiem.
Dynamiczne i spontaniczne. Dokładnie to o co nam chodziło!
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś znajdzie się jakaś wyjątkowa okazja dzięki której będziemy mogli zaprosić Cię ponownie do współpracy.

Wioleta i Łukasz


Dzień ślubu to milion wyjątkowych, przepełnionych emocjami chwil, które chcieliśmy na zawsze zachować w pamięci. Stefan spełnił nasze życzenie, pozwalając nam na to, byśmy w każdy zwykły dzień mogli wrócić do tych wspaniałych chwil spoglądając na fotografie.
W trakcie ślubu i zabawy weselnej Stefan był “niewidzialny” – wszyscy czuli się swobodnie, a On, nie wiadomo jak i skąd uwiecznił na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty. Zdjęcia są niczym kadry z filmu: pokazują prawdziwe emocje. Natomiast w plenerze wykazał się niezwykłą kreatywnością w pełni rozumiejąc nasze oczekiwania. Nasz album ślubny to piękna pamiątka wypełniona po brzegi wspomnieniami. I my, i nasi goście jesteśmy oczarowani efektami współpracy. Serdecznie polecamy wszystkim młodym parom! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać fotografa ślubnego, bez wahania wybralibyśmy tak samo. Dziękujemy za wszystko!

Emilia i Dawid


Zdjęcia są wspaniałym sposobem na uwiecznienie najważniejszych momentów życia i towarzyszących im emocji. Dzięki Stefanowi możemy powracać do naszego ślubu i na nowo przeżywać tamte chwile. Niektóre zdjęcia uświadomiły nam jak wiele zdarzeń umknęło naszej uwadze podczas tego “zwariowanego” dnia, inne na nowo ożywiły wspomnienia dostarczając na przemian śmiechu i wzruszeń. Zdjęcia plenerowe wykonane przez Stefana Olszaka są subtelne i romantyczne, pokazują miłość dwojga nieśmiałych ludzi. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

Ewa i Piotr

Serdeczne podziękowania dla Stefana Olszak, który odznacza się dużą cierpliwością i stoickim spokojem, za zdjęcia, oraz za wspólnie spędzony czas, dzięki któremu mieliśmy okazję poznać się lepiej. Zdjęcia, które nam zrobił pozostają pamiątką, dzięki której za każdym razem spoglądając na te fotografie cofamy się pamięcią do czasu kiedy był Nasz Wielki Dzień czyli Nasz Ślub. Wielkie dzięki!!

 Ewa i Artur


Przy wyborze fotografa nie interesowały nas za bardzo opinie innych osób tylko jego zdjęcia zachęcam do oglądania galerii. Ona mówi sama za siebie.
Stefan jest sympatyczny, ma fajne poczucie humoru, potrafi rozluźnić atmosferę. Każda godzina jaką spędziliśmy robiąc sesje narzeczeńską czy ślubną była świetną zabawą. Jest otwarty na dyskusję i dla dobrego ujęcia jest w stanie wiele poświęcić. Perfekcjonista w każdym calu polecamy i dziękujemy serdecznie.

Dorota i Krzysztof


„Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki” – Angela Carter

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w waszym życiu i na pewno nie raz będziecie chcieli wrócić do niego wspomnieniami. A nic w tym tak nie pomoże, jak fotografie, pełne emocji i uczuć. Takie, jak dla nas właśnie wykonał Stefan.
Jest przesympatyczną osobą z poczuciem humoru co w dużej mierze pozwala „modelom” się rozluźnić i czyni z sesji wspaniałą zabawę. Dzięki czemu zdjęcia są bardziej naturalne.
Jest otwarty na wszelkie pomysły,szczególnie te szalone, a nawet jak Ci ich zabraknie, to pomoże Ci wymyślić coś właśnie dla Ciebie. Fotografie Stefana cechują się kreatywnością, a sam Stefan pełnym profesjonalizmem. Pracuje na specjalistycznym i w pełni oryginalnym sprzęcie. Zabezpieczony w razie każdej, nawet najbardziej nieprzewidywalnej sytuacji. Także jeszcze raz dziękujemy za jakże owocną współprace. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć Stefana.

Monika i Piotr